5 Mart Cumartesi Burç Yorumları

5 MART BURÇLAR
5 Mart Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Mart Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

5 Mart Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Güçlü bir kişi olarak tanınıyorsunuz. Bugün sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin ruhsal durumlarına da dikkat etmelisiniz.

Boğa


Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
Çevresel ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Yaratıcı yönlerinizin desteklenmesi sizin için motivasyon kaynağı olabilir fakat başkalarının uçuk fikirlerinden yola çıkmamalı ve özellikle deneyimlerinize güvenmelisiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
Ailenizle ortak çalışmalar içinde olacak, onların size verdiği desteği karşılıksız bırakmak istemeyeceksiniz. Güçlü enerjinizi ilgi alanlarınıza aktarabilmek için, yaptığınız çalışmaların sonuç vermesiniz beklemelisiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
Bugün kendinizi karşı tarafa daha iyi ifade edebiliyorsunuz. Partnerinizle uyumlu bir beraberlik için uygun bir gün. Gününüzü değerlendirmelisiniz. Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceksiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Katıldığınız davetlerde felsefi konuşmalar ilginizi çekecek, farklı kişilerle tanışacaksınız. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, fikirlerinizi size performans kazandıracak kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, birçok aktivitenin önüne geçebilir. Değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan konuyu bulmalısınız. Sizi aşan konularda beklemeyi tercih etmelisiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
Ele avuca sığmaz kişiliğinizin altında oldukça güçlü bir mantık yatıyor. Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı. Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanacaksınız. Unutmayın.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
İnatçı yapınızı destekleyen davranış biçimleri ile karşınızdaki kişileri hayretler içinde bırakıyorsunuz. Sevdiklerinizin duygusal yaşamlarına karışmak isteyebilirsiniz. Onların da bir özel yaşamları olduğunu unutmamalısınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
Uzak yolların hayalini kurmakla bir şey elde edemezsiniz. Planlı programlı hareket etmekle çok şey kazanacaksınız. Başkalarının düşüncelerini benimsemek zorunda kaldığınız zaman, yaptığınız işten tatmin olamıyorsunuz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
Ay'ın bulunduğu konum, rutin iş gününüzün dışına çıkmanıza neden oluyor. Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı çok seviyorsunuz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
Ay'ın bulunduğu konum, iş ve çalışma hayatıyla ilgili konuları gündeme getiriyor. Kazançlar konusunda yaşadığınız sıkıntıları çevrenizin desteği ile aşabilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
Bazı iş planlarınızı, yollardan gelecek haberlere göre düzenlemeniz gerekiyor. Bu nedenle bugün beklemenin ne kadar zor olduğunu hiç kimse sizin kadar anlayamaz. Hata yapmaktan hoşlanmıyor, yoğun bir dönem içine giriyorsunuz. 
                                                             kaynak: şok gazetesi

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski