Aleyna Tilki: Mal İster Gibi Kız Mı İstenir?

Aleyna Tilki, yaptığı ilginç açıklamalara bir yenisini daha ekledi.

aleyna tilki

Kız isteme merasimini çok saçma bulduğunu söyleyen Tilki "Ne münasebet mal ister gibi. Kızı oğluma verir misiniz? İğrenç! İnsan gibi, 'Evleneceğiz, rızanız var mı?' deyin, olsun bitsin" dedi. Bu açıklama sonrası sosyal medya ikiye bölündü.

Yaptığı açıklamalarla sık sık adından söz ettiren Aleyna Tilki, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kız isteme merasimini çok saçma bulduğunu dile getiren genç şarkıcı, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Aleyna Tilki kız isteme

“Evleneceğiz, Rızan Var Mı?’ De, Olsun Bitsin!”

Tilki, konuyla alakalı Twitter hesabından, “Kız isteme olayı çok saçma. Ne münasebet mal ister gibi. ‘Kızı oğluma verir misiniz?’ falan iğrenç! İnsan gibi, ‘Evleneceğiz, rızanız var mı?’ de, olsun bitsin” ifadelerini kullandı.

Takipçilerini İkiye Böldü

Aleyna Tilki’nin gönderisi takipçilerini ikiye böldü. Kimisi şarkıcı ile aynı görüşte olduğunu dile getirirken, kimisi de, “Örf, adet diye bir şey var!” sözleriyle Tilki’ye tepki gösterdi.

Tilki ardından, “Zaman kavramı bile toplumları yönetmek için ortaya atılmış bir yalan. Günümüz ilişki kalıpları bile insanlığı yönetmek ve düşünce özgürlüğünden alıkoymak için yaratılmış, gerçekten gerçekleşmesi imkansız olan yalanlardır… ‘Bağlar’ demiyorum, ‘İlişki kalıpları' diyorum ve de bence günümüz ilişki kalıpları gerçekçi bağlar kurmamıza tamamen engel oluyor” mesajını yayınladı.

Aleyna Tilki’nin hayalindeki erkek

Aleyna Tilki, İbrahim Selim'in YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Hayalindeki erkeği tanımlayan genç şarkıcı, "Sevgilim biraz keko ve maço olabilir" dedi.

aleyna

Aleyna Tilki, İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündem olan Tilki, “Sence ideal bir buluşma nasıl olmalı?” sorusuna yanıt verdi.

“Vizyonlu Ayıcıklar İstiyorum”

Tilki, “Önceden beni tanıyor olması lazım. Bana ismini gizleyerek ayıcıklar, çiçekler yollaması lazım… Evimi öğrenemez de kulisime, işe gittiğim yerlere çiçekler özellikle ayıcıklar, oyuncaklar gönderecek. Ben de ‘Bu kim?’ diye merak edeceğim ama vizyonlu ayıcıklar istiyorum, vizyonsuz ayıcıklar istemiyorum. Sonra bir gün artık kim olduğu çıkacak ortaya. Hemen numaramı alacak ama bilmiyorum nasıl alacak… Ardından bir yer ayarlayacak ama tek buluşmak istemem, hemen baş başa kalamam. Arkadaş ortamında buluşalım. Gelirken bir şey getirmesin ancak sonrasında ‘Görüşmemiz çok güzeldi’ diye ayıcık yollasın” ifadelerini kullandı.

“Keko ve Biraz Maço Olsun”

Buluşacağı kişinin karakterinin nasıl olması gerektiğini de açıklayan şarkıcı, “Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak” dedi.

“Kalbinden Konuşsun İsterim”

21 yaşındaki Aleyna Tilki, “Hangi davranış seni o kişiden soğutur?” sorusuna da şu yanıtı verdi:

aleyna kız isteme

“Olduğu gibi gözükmemesi ve boş konuşması, konuşmamayı bilmemesi… Çünkü ben dolu sohbet etmeyi severim. Hangi konu olursa olsun konuştuğumuz konuda bilgili olsun, o konuyu içselleştirsin isterim. Yarattığı kişiden konuşmasın, kalbinden konuşsun isterim. Böyle olmadığı zaman kaçarak uzaklaşıyorum. Bu durumla çok karşılaşıyorum, çok aptal insan var.”

Takıntısını Açıkladı

Tilki, “Bir takıntın var mı?” sorusunu ise, “Var, çok takıntılıyım ama işimle alakalı bir tanesini söyleyeyim; tenimin beyaz olması. Tenimi kontur yapacağım diye boyarlarsa kıyamet kopar. Güneşte biraz yanayım hemen ağlıyorum. Böyle şeylerde takıntılıyım. Bir şey çok düzenli gözüktüğü zaman ise bozarım” şeklinde cevapladı. kaynak: gazete şok


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski