Kızımız Mesut Özil'e Benziyor

Amine Gülşe açıkladı: Kızımız Mesut Özil'e benziyor

mesut özil kızı

2019 yılında Mesut Özil ile dünyaevine giren Amine Gülşe, sosyal medya hesabından hayatından kesitler paylaşmaya devam ediyor. Bir bebeği bulunan ünlü çiftten Amine Gülşe, "Kızımız Mesut Özil'e benziyor" sözleri ile dikkat çekti.

2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması'nda Miss Turkey birincisi olan Amine Gülşe, Fenerbahçe'de kadro dışı bırakıldığı açıklanan ünlü futbolcu Mesut Özil ile 2019 yılında nikah masasına oturdu. Ünlü çift, Eda adını verdikleri kızlarını kucağına aldı.

amine gülşe

Amine Gülşe, geçtiğimiz gün Etiler'deki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden Gülşe, kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.

Gülşe, "Bugün kız kıza vakit geçirmek istedik. Eda'yı büyütüyoruz. Yarın iki yaşına giriyor. Biz de artık eski şeyler kalmadı" dedi.

"Kızınız Eda en çok kime benziyor?" sorusunu Gülşe, "Kızımız Mesut'a benziyor. Biraz bana da benzemesini isterdim ama babasının kopyası, hatta konuşmaya başladığında bile ilk baba dedi. Çok güzel bir bağları var. Mesut da harika bir baba" sözleri ile cevapladı.  kaynak: akşam magazin

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski