Daha Genç ve Dinç Görünmenin Sırrı

Dikkat! Güzel Bakışların Sırrı Kaşlarınızda...

Yüz yapısının önemli unsurlarından olan kaşların şekillendirilmesinde dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat çeken Dalmış Beauty İşletme Sahibi ve Moda Tasarımcısı Mehmet Sait Dalmış, "Daha genç ve dinç görünmeyi sağlamak için küçük dokunuşlar yapmak gerekir. Yüz yapısını şekillendirmek ve daha güzel bir bakış için kaşla oynanmalıdır. Altın oran kaş alımı, kaş şekillendirmede kullanılan bir tekniktir. Altın oran yüzde bulunan organların hepsinin birbirine uyumlu ölçülerde yer almasıdır. Yüzde yapılacak şekillendirmelerde altın oran mutlaka dikkate alınmalıdır. Altın oran ölçümlerine göre hareket edildiğinde görüntü son derece doğal olacaktır" dedi.
Dikkat! Güzel Bakışların Sırrı Kaşlarınızda...
Güzel Bakışların Sırrı Kaşlarınızda

“Altın Oranı Uygulayabilmek Profesyonellik İster”

Altın oranı uygulama tekniği hakkında açıklamalarda bulunan Mehmet Sait Dalmış, “Altın oran, kaşı alacak kişilere yol gösteren bir rehberdir. Altın oran, yüze uygun kaşın hangi ebatlarda ve nasıl olası gerektiği konusunda tüyolar verir. Doğal görünümlü profesyonel kaş alımlarında altın oranın ölçümleri dikkate alınmaktadır. Altın oranla profesyonelce yapılmış kaş alımlarıyla diğerleri çok bariz bir şekilde ayrılmaktadır. Altın oranı uygulayabilmek profesyonellik ister. Bakış açısı ve tecrübesi olmayanların altın oran kaş alımında başarılı olması çok zor hatta imkansızdır. Altın oran kaş alımı konusunda herkese güvenmemek esastır. Profesyonel kişiler altın oran kaş alımında başarılı olduklarından tercih dikkatlice yapılmalıdır” ifadelerini kullandı.

Altın Oran Kaş Alımı Nasıl Yapılır?

Ekipmanlarla uygulanan teknik sonrası kaş tasarımı yapıldığını belirten Dalmış, “Altın oran kaş alımı yapılabilmesi için kaş şeklinin ve yoğunluğunun yeterli seviyede olması gerekir. Uzman kişi gerekli belirlemeleri yaptıktan sonra ölçümlere geçer. Altın oranın belirlenmesi için bazı ekipmanlar kullanılmaktadır. Ekipmanlarla ölçümler yapıldıktan sonra kaşın tasarımı yapılır. Tasarım ve kaş alımı gerçekleşince bakışlardaki anlam ve derinlik artacaktır. Yüz şeklini şekillenmesinde altın oran kaş alımı son derece etkilidir” diye konuştu.
kaynak: DHA

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski